Meilt Sa ei leia äriplaani vaid tuge kõigele, mis puudutab ettevõtte alustamist ja bürokraatia korraldamist.

 • Millist firmat asutada?

 • Kus see registreerida?

 • Kuidas raamatupidamine korraldada?

Meie teame sellele juba vastust.
Jäta korraldamine meie hooleks ja pühendu ise oma ärile.

Ettevõtte asutamine

Kõik algab heast ideest ning julgest pealehakkamisest. Sul on innovaatiline äriplaan, vettpidavad arvutused ja palju pealehakkamist. Ainukesena on puudu veel oma ettevõte.

Ettevõtte asutamiseks on kaks võimalust – registreerida see ise või ostad meilt valmisfirma. Kiirem ja mugavam neist valikutest on endale valmisettevõtte soetamine

Valmisfirma on spetsiaalselt edasimüügikavatsusega asutatud osaühing, mis on meie poolt juba äriregistris registreeritud. Kõikidel osaühingutel on omakapitali sissemakse tehtud, mis annab võimaluse ettevõttest ka koheselt dividendimakseid teostada.

Ostes meilt valmisettevõtte saad koheselt oma äritegevusega alustada. Paberimajandus jääb kõik meie hoolde. Lisaks aitame Sul ostujärgselt oma uue ettevõtte raamatupidamise sisse seada.

Valmisettevõtte ostmiseks sõlmime ostu-müügi lepingu ja teeme avalduse äriregistrile ettevõtte juhatuse muutmiseks. Soovi korral muudame ka ettevõtte ärinime ja juriidilise aadressi.


Meilt valmisettevõtte ostmisel on võimalik valida järgnevaid teenuseid:

 • Ettevõtte juhatuse muutmine
 • Ettevõtte ärinime muutmine
 • Äriregistrisse muudatuste kandmine
 • Juriidilise aadressi muutmine
  Juriidiline aadress on vajalik selleks, et oleks koht, kuhu Sinu ettevõttele suunatud paberkirjad saata. Vajadusel anname rendile postiaadressi Tallinna mainekas piirkonnas.
  Aadressi puudumine või vale aadress võib tekitada probleeme kuna näiteks Maksuamet loeb oma kirjad kohale toimetatuks ka juhul, kui Sa pole neid oma ettevõtte juriidiliselt aadressilt kätte saanud.
 • Vajadusel juriidilise aadressi teenus (sekretäriteenus)
  Sekretäriteenus kaasneb Aabergi poolt pakutava juriidilise aadressiga. Teenuse käigus hoiavad meie inimesed Sinu postiaadressil silma peal ja edastavad saabunud posti vastavalt kokkuleppele.
 • Raamatupidamise sisseseadmine (kontoplaani loomine)
 • Sise-eeskirjade koostamine
 • Põhikirja koostamine
 • Raamatupidamisprogrammi seadistamine ja vajadusel koolitus?

Soovin osta valmisettevõttet


Kui soovid ettevõtet ise registreerida, siis:

Kõigepealt kontrolli, kas omad Eesti, Läti, Belgia või Soome ID kaarti. Samuti võib kasutada Eesti või Leedu mobiil-ID-d.

 • ID kaardi olemasolul saad ettevõte registreerida siin.
 • ID kaardi puudumisel on ettevõtte registreerimiseks vaja registreerida aeg notari vastuvõtule. Eestis tegutsevate notarite nimekirja leiad siit

Aitame Sind ettevõtte loomises ja tegeleme bürokraatiaga ise.

Kui soovid ise oma ettevõtet luua aga ei tea kuidas seda teha, siis võta meiega ühendust. Aitame ettevõtte loomise erinevates etappides, pakkudes äri- ja finantskonsultatsiooni. Kui juba tead, mida tahad, siis jäta paberimajandus meie hooleks. Näiteks teeme vajadusel avalduse äriregistrisse, mille saad hiljem kinnitada.


Kumb sulle sobib?

Soovin uue ettevõtte puhul teha kõik ise

TEGELEN ENAMUSES BÜROKRAATIAGA

VS

Usaldan kogu bürokraatia Aabergile

TEGELEN AINULT OMA VISIOONIGA


Väike spikker neile, kes soovivad ise pusida

Kes soovivad edasi ise pusida panime kokku väikese spikri, millele ettevõtte asutamisel tähelepanu pöörata.

 • 1. Tegevusluba

  Uuri välja, kas Sinu loodava ettevõtte tegevusala vajab tegevusluba või litsentsi. Samuti on teatud tegevusaladel kohustus esitada enne majandustegevuse alustamist majandustegevusteade.

 • 2. Põhitegevusala valik

  Oma ettevõtte äriregistrisse kandmiseks tuleb sellele valida põhitegevusala. Selleks pead otsima EMTAK kodulehel 192-leheküljelist dokumendist oma ettevõtte põhitegevusele vastava koodi.

 • 3. Ärinime valik

  Ärinime valikul võta arvesse, et Sinu ettevõtte ärinimi ei tohi olla samasugune või eksitavalt sarnane varem registrisse kantud ettevõtete nimedega. Oma ettevõtte ärinime saadavust saate kontrollida siit.

 • 4. Ettevõtte registreerimine

  Kui nimi olemas ning tegevusala valitud, tuleb oma ettevõte registreerida. Seda saad teha elektroonselt, läbi ettevõtjaportaali e-keskkonda. Alternatiivina võib esitades avalduse maakohtu registriosakonnale ning see ka notariaalselt kinnitada.

 • 5. Käibemaksukohustuslasena registreerimine

  Plaanid käivet, mis ületab aastas 16 000€? Kui ettevõtte maksustatav käive ületab aastas 16 000€ piiri, pead ettevõtte registreerima käibemaksukohustuslaseks. Kui käive jääb alla 16 000€, siis on registreerimine vabatahtlik.

 • 6. Töötamise register ja haigekassas arvele võtmine

  Töötamise registreerimise kohustus on kõigil tööd pakkuvatel füüsilistel ja juriidilistel isikutel. Seadusest tulenevalt peavad kõik tööd pakkuvad füüsilised ja juriidilised isikud oma töötajate töötamise andmed (töösuhte alustamised, peatamised ja lõpetamised) registreerima Maksu-ja Tolliameti töötamise registris. Tööandjatelt saadud andmed töötajate kindlustamiseks ning kindlustuse peatamiseks või lõpetamiseks edastab haigekassale Maksu- ja Tolliamet.

 • 7. Registreerimine majandustegevuse registris

  Erinõuetega tegevusaladel tegutsevatel ettevõtjatel tuleb kanda oma andmed majandustegevuse registrisse. Majandustegevuse registris tuleb registreerida kauba või teenuse müümine ning kaubandustegevuse korraldamine (tänava- või turukaubanduse korraldamine, kaubanduse korraldamine avalikul üritusel). Registreerida tuleb ka väärismetalltoodete valmistamine ning sissevedu ja müük.

 • 8. Osaühingu põhikirja loomine

  See on üks aega ja süvenemist nõudev ettevõtmine. Põhikiri on ettevõtte jaoks üks tähtsamaid dokumente, kuna sellest peavad lähtuma nii teised dokumendid kui ka igapäevased juhtimisotsused. Põhikiri on vaja registreerida ettevõtte loomisel.

 • 9. Ettevõtte juriidiline aadress

  Juriidiline aadress on vajalik selleks, et oleks koht, kuhu Sinu ettevõttele suunatud paberkirjad saata. Vale aadress võib tekitada probleeme kuna näiteks Maksuamet loeb oma kirjad kohale toimetatuks ka juhul, kui Sa neid juriidiliselt aadressilt kätte pole saanud. Arusaamatuste vältimiseks pakume alustavale juriidilise aadressi (sekretäri) teenust.

 • 10. Raamatupidamise seadistamine

  Kui soovid ise oma ettevõtte raamatupidamist teha, siis parim lahendus selleks on võtta kasutusele raamatupidamistarkvara. Turul on pakkujaid mitmeid, mõned ka täitsa tasuta (teatud mahtudeni).

Võta meiega ühendust ja täida allolev kontaktivorm:


  [recaptcha id:recaptcha theme:dark size:compact]