Kuidas büroohotelliga rendiraha säästa

Oled uue või juba toimiva ettevõtte omanik ning otsid uut üüripinda? See ettevõtmine võib osutuda oluliselt keerulisemaks ja kulukamaks, kui esmapilgul tunduda võib.

Ettevõtte likvideerimine

Ettevõtet saab lõpetada kahel viisil: vabatahtlikult lõpetamise või sundlõpetamise kaudu. Vaata alljärgnevalt, mis erinevusi need endas kannavad.

Majandusaasta aruande koostamise kohustus

Juuni lõpp on enamuste ettevõtete jaoks majandusaasta aruande koostamise aeg. Kui Sinu ettevõtte majandusaasta kestab 01. jaanuarist kuni 31. detsembrini, siis pead esitama oma aruande hiljemalt järgmise aasta 30. juuniks.

Puhkuste tasustamine Eestis ja Soomes

Puhkuste aeg on juba käes ja seega on viimane aeg tuletada meelde, et puhkusetasude arvestamine on riikide kaupa väga erinev. Kui Sinu ettevõte tegutseb nii Eestis kui Soomes, siis peate hoolt kandma, et järgiksid puhkusetasude maksmisel vastava riigi seadusandlust.

Raamatupidamisteenuse vajalikkus väikefirmale

Sarnaselt teistele eluvaldkondadele kolib ka raamatupidamisteenus järjest enam IT-lahendustesse. Nüüdsest on väga mugav raamatupidamisteenus sisse osta, hoides oma raamatupidajaga kontakti läbi interneti.

OÜ asutamine sissemakseta?

Osaühing ehk OÜ on Eestis kõige levinum ettevõtlusvorm. Selle asutamisel on ettevõtte omanik valiku ees, kas teha 2500€ suurune sissemakse ettevõttesse või mitte.

Pakume oma klientidele raamatupidamise täisteenust

Pakume oma klientidele raamatupidamise täisteenust. Meie töötajatel on üle 30 aasta kogemust raamatupidamises, seega suudame pakkuda lahendust ka kõige keerulisematele küsimustele.

MTA hakkab avaldama ettevõtete käibeid ja töötajate arvu

MTA hakkab alates aprillist kord kvartalis avaldama ettevõtete käibeid ja töötajate arvu Ettevõtjatel avaneb uusi võimalusi tehingupartneri taustaga tutvumiseks ning oma ettevõtluse läbipaistvuse suurendamiseks. 

E-residentsus muutub veelgi atraktiivsemaks

Riigikogu võttis vastu seadusemuudatused, millega kaob äriühingute juhatuse Eestis asumise nõue, et ettevõtteid saaks juhtida ka välismaalt.

Pühadeaegsed pangaülekanded

Käesoleval aastal tähistatakse Euroopas ülestõusmispühasid 14.- 17. aprillil. Pühade ajal on üleeuroopaline pankade arveldussüsteem suletud. See tähendab, et kuigi pangasisesed maksed toimivad tavapäraselt, ei ole võimalik antud päevadel pankadevahelisi ülekandeid eurodes teha. Kõik 13. aprillil pärast kella 16.30 tehtud ülekanded laekuvad saaja kontole 18. aprilliks. Võimalusel soovitame antud ülekanded enne…