Aitame käivitada Sinu ettevõtte äriprotsessid

Palju õnne uue ettevõtte asutamise puhul!

Sul on innovaatiline äriplaan, vettpidavad arvutused ja palju pealehakkamist. Olemas on ka oma ettevõte!

Nüüd on vaja kõik see enda heaks tööle panna.

Soovid hakata kohe kasumit teenima?

Enne pead oma ettevõttesisesed protsessid edukalt käivitama. See on keeruline ja aeganõudev tegevus, mis eeldab teadmisi mitmest erinevast valdkonnast nagu:

 • Raamatupidamine
 • Maksundus
 • Turundus
 • Personalijuhtimine
 • Seadusandlus jne

Oma ettevõtte edukaks käivitamiseks pakume Aaberg Business Centeris igakülgset abi äriprotsesside seadistamisel ja bürokraatia korraldamisel, et saaksid maksimaalselt pühenduda äritegevusele.

Oma 14. tegutsemisaasta jooksul oleme aidanud üle poolel tuhandel ettevõttel edukalt äritegevust alustada.

Raamatupidamiskliendina saad teenuse esimesel kuul tasuta!*


Aaberg Business Center pakub abi järgmistes tegemistes:

 • Raamatupidamine
  Raamatupidamine on üks tähtsamaid ja aeganõudvamaid protsesse, millega Sinu ettevõte peab igapäevaselt tegelema. Seadistades raamatupidamise korrektselt väldid välistada potentsiaalseid probleeme tulevikus säästes nii aega kui raha.

  Kaasates Aabergi, võid rahuliku südamega oma igapäevasele äritegevusele pühenduda, sest kogu Sinu ettevõtte raamatupidamine on kõige kindlamates kätes. Omame pikaaegset raamatupidamiskogemust kõikides ärisektorites. Tänu sellele näeme võimalusi, mis muidu võivad jääda märkamatuks.

  Meie raamatupidamisteenus on kindlustatud! Tõrgete tekkimisel korvame Sulle igakülgselt tekkinud kahju.

 • Maksu- ja ärikonsultatsioon
  Eesti seadusandlus on muutuv. Kui Sul tekib küsimusi, kuidas ettevõttes asju korraldada nii et riigiasutused oleks rahul ja ettevõtte koormus optimaalne, siis abistab Sind meie kogenud maksu- ja äriõiguse spetsialist.

 • Turundus
  Sinu ettevõtte kasum on paljuski seotud turunduse edukusega. Ilma selleta võid pakkuda maailma parimat toodet või teenust aga kui ükski potentsiaalne klient sellest ei tea, siis jääb ka kasum tulemata.

  Aabergi spetsialistid aitavad Sul luua või täiendada turundusplaani, millega saad oma toote ja teenuse edukalt turule tuua.

 • Kodulehe ja CVI loomine
  Aitame soodsalt luua modernse kodulehe koos toetava ettevõtte visuaalse identideediga nagu logo, värvilahendused ning pildimaterjal. Kodulehe loomisel saame aidata nii struktuuri, sisu kui ka visuaalse poole loomisel.
 • Personalijuhtimine
  Ettevõtte edu sõltub väga paljuski inimestest, kes seal töötavad – nende kvalifikatsioonist, motivatsioonist ja sobivusest Sinu ettevõttesse.

  Meie eksperdid aitavad Sind personali valikul ja värbamisel ning viivad läbi erinevaid personalikoolitusi. Lisaks pakume unikaalse lahendusena personali arenguauditi teenust, mille tulemusena saate detailse ülevaate oma meeskonna töödest

*Raamatupidamisteenust pakume oma klientidele tasuta 12-kuuse lepinguga. Teenust saab tellida ka kuupõhiselt. Sellisel juhul ei kehti kampaania pakkumine.

Võta meiega ühendust. Me ei hammusta!


  [recaptcha id:recaptcha theme:dark size:compact]